Günümüzün vazgeçilmez teknolojilerinden olan asansörler insanların günlük yaşamını oldukça kolaylaştırmakta ve hızlandırmaktadır. Asansörlerin periyodik bakımlarının eksiksiz olarak yapılması gerekmektedir. Periyodik olarak yapılacak olan asansör bakımı, asansörün ömrünü uzatmakla beraber kullanıcıların bindiklerinde kendilerini güvende hissetmelerini sağlayacaklardır. Yapılacak olan kontroller esnasında tespit edilecek olan eksiklikler veya arızaya sebep olacak olan yıpranmalar, aşınmalar gibi sorunlar periyodik bakımlar esnasında gözlenerek önceden önlenebilir. Bizimde Osma asansör olarak önceliğimiz düzenli ve eksiksiz olarak asansörlerin periyodik bakımlarını yapmaktır.

Asansörlerinizin periyodik bakımları firmamız tarafından,  alanında uzman bakım personellerimiz tarafından eksiksiz olarak yapılmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için kalite yönetim anlayışımızı sürekli olarak iyileştirmeye çalışmaktayız. Firmamızın bakım ve arıza servisi sizler için 7/24 hizmet vermektedir.

 

Asansör bakım hizmetimiz, yağlama ve temizleme kontrolleri, Kurtarma çalışmaları, Ayarlama işlemleri, Kullanıma veya yıpranmaya bağlı olarak meydana gelebilen bileşen onarımını veya değişimini kapsamaktadır.